Šildymo, vėdinimo ir santechnikos profesionalai

Pir-Pen: 08:00 - 17:00

Pagalbos tarnyba

Registruoti garantinį

Registruoti garantinį

Susisiekime +370 656 40868

Pramonės g. 15, Šiauliai

Elektros instaliacijos montavimas

Elektros instaliacijos montavimo paslaugos

Elektros skydinė ar jos instaliacija ne ta vieta kur galima eksperimentuoti savarankiškai. Tam reikalingas elektriko išsilavinimas ir darbo patirtis! Tvarkinga elektros instaliacija namuose, biure ar kitos paskirties objektuose, tinkamai įrengtas apšvietimas, sklandžiai veikianti visa elektros įranga, ne tik suteikia komforto jausmą bet ir užtikrina saugumą.

Montavimas

Kodėl rinktis mus?

Pirma, svarbu suprasti, kad elektros instaliacijos montavimas yra sudėtingas procesas, kuris reikalauja specialių žinių ir įgūdžių. Neprofesionalus instaliavimas gali ne tik sukelti problemų su įranga, apšvietimu, bet ir padidinti saugos riziką. Todėl geriausias pasirinkimas yra pasitikėti profesionaliais montuotojais.

Elektros instaliavimo paslaugos teikia patyrę specialistai, kurie supranta, kaip reikia teisingai sumontuoti ir prijungti prietaisus, įranga, šviestuvus ir t.t. Jie taip pat gali padėti jums pasirinkti tinkamus sprendimus pagal objekto tipą ir dydį, taip atsižvelgiant į jūsų poreikius ir vietos sąlygas.

Finansinė nauda

Viena iš didžiausių naudų, kurią suteikiame - tai kvalifikuotas ir visus reikalavimus atitinkantis elektros instaliacijos montažas. Kadangi turime reikiamus atestatus, visą su elektros instaliacija reikalingą dokumentaciją paruošiame tiek ESO, tiek priduodant objektus statybose.

Saugos taisyklės eksploatuojant elektros įrenginius

Taip pat svarbu paminėti, kad montažo metu naudojamos medžiagos, atitinka reikiamus saugumo reikalavimus. Tai ypač aktualu tiems, kurie atsakingi už savo įmonės kolektyvo saugumą.

Profesionalios montavimo paslaugos

Galų gale svarbu pasakyti, kad elektros instaliavimo paslaugos yra ne tik naudingos, bet ir patogios. Darbas bus profesionaliai atliktas, nuo medžiagų parinkimo iki instaliavimo ir prijungimo prie elektros tinklo. Jūs galite ramiai miegoti, žinodami, kad elektros instaliacija yra sumontuota pagal reikalavimus ir veikia optimaliai.

Nepamirškite pasirinkti patyrusių specialistų, kurie padės Jums parinkti tinkamas medžiagas ir instaliuoti jas taip, kad jos veiktų saugiai ir optimaliai.